Про субсидії жителям району

alt 

Про субсидії жителям району, у яких
                                                                        житлове приміщення не забезпечується
                                                            електро-, тепло- або газопостачанням для опалення
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації нагадує, що право на отримання субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива поширюється на громадян, які проживають у житлових приміщеннях (будинках), у частині оплати ними придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, коли житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення за наявності різниці між розміром плати за тверде паливо та скраплений газ у межах соціальних норм з урахуванням пільг і розміром обов'язкового відсотка платежу.
Відповідно до чинного законодавства у 2018 році для надання пільг і житлових субсидій жителям району на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету застосовуються граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 8.08.2016 р. № 540 «Деякі питання надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу», проіндексовані на індекс споживчих цін на рівні 109 відсотків.
Граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу для надання у 2018 році пільг і житлових субсидій готівкою:
- 2424,16 грн. за одну тонну твердого палива;
- 242,42 грн. за один балон скрапленого газу.
Також розпорядженням Донецької облдержадміністрації від 31.01.2018 № 177/5-18 «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, відповідно до яких населенню надаються пільги і житлові субсидії го-тівкою у 2018 році» затверд-жені натуральні норми, відповідно до яких у 2018 році населенню надаються:
житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання
твердого палива – 2 тонни на домогосподарство на рік;
скрапленного газу, який використовується для приготування їжі, 2 балони (42 кг) на рік на 1-2 особи, 3 балони (63 кг) на 3-4 особи, 4 балони (84 кг) на 5 і більше осіб.
Субсидія для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою призначається за особистим зверненням громадян один раз на рік. При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг (електропостачання, постачання холодної води, водовідведення) розраховується з місяця звернення.
Особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, у разі призначення житлової субсидії, відповідні пільги не нараховуються.
За будь-якими питаннями звертайтеся за адресою: смт Нікольське, вул. Свободи, 112, кімн. 108. Телефон 2-13-78.
Н. Гребенюк, 
начальник відділу прийому громадян з питань
житлових субсидій УСЗН Нікольської
                                                                                                                                                                                 райдержадміністрації.
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@