Екологічна година «Нам право не дано нищити природу»

alt alt alt alt

      19 квітня 2018 року Нікольська районна бібліотека для дорослих провела екологічну годину «Нам право не дано нищити природу», присвячену Всеукраїнському дню довкілля, з учнями 10-Б класу ЗОШ №1.
 На захід були запрошені головний архітектор Нікольського району Ганна Миколаївна Любімова та головний спеціаліст сектору архітектури Галина Анатоліївна Мицик, які відповідають за екологічний стан району.
 Метою зустрічі було формування екологічного мислення та активної життєвої позиції підростаючого покоління. Бібліотекар повідомила про екологічні дати квітня, детальніше зупинившись на  Всеукраїнському дні навколишнього середовища (День довкілля), а також на актуальних екологічних проблемах сучасності.
Ганна Миколаївна розповіла про заповідні місця Нікольського району та їх охорону, про проблеми нераціонального використання, забруднення земельних ресурсів району та заходи по їх вирішенню.
Наприкінці заходу присутні ознайомилися з літературою представленою на виставці    та фотовиставкою «Торкнись краси природи», до Дня землі.
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@