«Видатні люди Нікольського району».

alt alt alt

          27 квітня 2018 року Нікольська районна бібліотека для дорослих провела День інформації «Видатні люди Нікольського району». Під час заходу ведучі розповіли про видатних людей   - мешканців нашого селища, які своїми справами, вчинками і просто своїм життям залишили значний слід в пам’яті людей: інженера  В.П. Кобу, архітектора М.М. Назаренко, лікаря районної лікарні В.И.Табакова, уродженців нашого краю: Є. І. Черказову,  Л.М. Куценко, М.К. Боровика. Згадали про вчителів - ювілярів цього року М. Я. Богданову і З. А. Слесь.
         В рамках Дня інформації пройшла година пам’яті «Живе в народі пам’ять вічна» . Присутні ділилися спогадами про наших земляків, які приймали участь у Другій Світовій війні. Діти війни М. А. Лямцева і  Ж.Я. Мурашко розповіли про своє дитинство у воєнні роки .
         Учасники заходу переглянули     презентацію «Вистояли та перемогли» про учасників війни - наших односельців та ознайомилися з літературою представленою на книжковій виставці «Перегортає пам'ять сторінки». Під час спілкування присутні не помітили як пройшов час і запропонували зустрічатися частіше.
    
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@