Є борги – немає субсидій!

alt

Є борги – немає субсидій!
Управління соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації вкотре акцентує увагу отримувачів житлової субсидії, що Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 від № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» ввелися вимоги про не призначення субсидій при двомісячній заборгованості по оплаті комунальних послуг.
Так, якщо в разі перепризначення житлових субсидій з 1 травня управлінням буде отримана інформація про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати комунальних послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.), субсидія на наступний строк не призначатиметься, про що управління проінформує особу.
Якщо протягом двох місяців з дати інформування про не призначення субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердить сплату заборгованості або укладе договір про її реструктуризацію, або оскаржить заборгованість в судовому порядку (у тому числі до винесення рішення судом), субсидія призначатиметься з дати закінчення попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердить сплату заборгованості або укладення договору. Зазначений строк може бути продовжений на підставі рішення районної, районної у м. Києві держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її створення) ради або комісії, яка ними утворюється, за наявності поважних причин.
Не слід забувати, що громадянин, якому призначена субсидія, зобов’язаний протягом місяця повідомити управління соціального захисту населення райдерж-адміністрації про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (орендар — про осіб, які фактично проживають), подавши документи для призначення житлових субсидій по-новому, або про зміну соціального статусу чи переліку отриманих житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг, на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. грн. шляхом подання відповідних документів. За довідками звертайтеся за адресою: смт Нікольське, вул. Свободи, 112, каб. 108, або за телефоном 06246-2-13-78.
Н. Гребенюк,
начальник відділу
прийому громадян
з питань житлових
субсидій УСЗН Нікольської райдержадміністрації. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@