Від родини йде життя людини

altaltaltalt

 
       16 травня в Нікольській районній бібліотеці  пройшла поетична вітальна «Від родини йде життя людини», присвячене  Дню  матері і Міжнародному дню сім’ї. 
       Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини.  Берегинею роду в сім’ї є мудра Жінка – Матір. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим ! А наша любов до Матері – безмежна та вічна ! В сім’ї дитина здобуває свій перший досвід спілкування зі світом, звідси робить свої перші кроки, тут пізнає перші цінності життя, вчиться шанувати батька, матір, свій рід,  любити землю, де народилася, берегти пам'ять, традиції рідного краю.
      З теплотою і ніжністю декламували вірші про маму учні 5-В класу Нікольської ЗОШ №1,  які були присутні на заході.
      Свої вірші присвячені матері і родині читали учасники літературно-поетичного об’єднання «Калець» - Світлана Степанівна Мар’єта і Дар’я  Іванівна Черкез.
       До уваги гостей в читальному залі були оформлені кижково-ілюстративна виставка «Мама, рідна і кохана»   та виставка поробок читачів бібліотеки.
       Під  час  заходу звучали пісні про маму, родину.
                                                                                      
Мама ! Найдорожче слово в світі !
Де б не був ти, що б ти не робив,
назавжди вона твій шлях
 освітить, ніжним серцем відданим тобі. 
 
Вклонімося, люди, матерям своїм,
чиїм теплом навіки ми зігріті !
 
 
        
 
 
     З теплими та щирими словами привітання до учасників клубу та гостей заходу звернулася керівник читацького об’єднання, бібліотекар О.П.Качур. Ольга Пантеліївна наголосила, що саме сім’я є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.
 
 
     як виникло це свято, одне з найдавніших свят, присвячених матері. 
 
 Учні 3 А класу ЗОШ №2 Мартинишин Діана, Мартинишин Марія і ФілатоваКатя продекламували вірші про маму, заспівали в’язанку пісень про Україну, привітали всіх присутніх матерів зі святом.
 
   А на завершення літературно –музичної композиції дітки з любов’ю та вдячністю привітали своїх матусь і бабусь весняними квітами та щирими поцілунками.
 
 
 
.
        Саме з сім`ї починається земне життя людини. Тут вона здобуває. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@