Все починається з сім’ї.

altaltalt

        В Нікольській районної бібліотеці для дітей пройшов районний конкурс дитячої творчості «Все починається з сім’ї». Цей конкурс сповнений особливої душевності, любові та ніжності. Це не просто слова, ми це побачили в  роботах дітей, які взяли в ньому участь. Організаторами конкурсу є комунальний заклад «Нікольська централізована бібліотечна система». Для проведення конкурсу були виділені кошти з районного бюджету. 
       Конкурс пройшов в два тури. Перший – основний, в якому приймали участь сільські бібліотеки  та загальноосвітні школи Нікольського району, які надали багато конкурсних робіт. Підсумковий другий етап відбувся в Нікольській районній бібліотеці для дітей. На цьому етапі районний оргкомітет і незалежне журі підвели підсумки конкурсу  та     обрали переможців у кожній номінації.  
         Церемонія нагородження переможців конкурсу проходила 18.05.2018 року в приміщенні Нікольської районної бібліотеки. Ведучими цього заходу були бібліотекарі дитячої районної бібліотеки та Еліна Гринякіна учениця 8-А класу Нікольської гімназії «Софія». Гостей зустріли хлібом - сіллю, як символом родинного свята. Ведучі розповіли присутнім про те, як важливо любити свою сім’ю, поважати своїх батьків, пам’ятати традиції своєї родини. Наприкінці заходу директор КЗ «Нікольська ЦБС» Ірина Юріївна Повєткіна вручила переможцям цінні подарунки та грамоти.  
          
       Переможцями в літературній номінації стали:
 
       Перше місце - Донець Катерина учениця 8-А класу Нікольської гімназії     «Софія»;
       Друге місце - Черниш Тетяна учениця 6-го класу Бойовської загальноосвітньої школи І – ІІ ст. філії комунального закладу «Нікольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Якименко А.Д.» Нікольської районної ради Донецької області;
       Трете місце - Чанаях Денис учень 6-го класу комунального закладу «Тополинська ЗОШ  І – ІІІ ст.».
 
        Переможцями в образотворчій номінації стали:
 
        Перше місце - Белай Єгор учень 3-го класу комунального закладу «Новокраснівська ЗОШ І-ІІІ ст.».
        Друге місце - Целенко Василь учень 6-го класу комунального закладу «Кременівська ЗОШ І –ІІІ ст. ім. братів Зосіма».
         Трете місце - Папазова Валентина учениця 8-го класу комунального закладу «Малоянисольська ЗОШ І –ІІІ ст. ім. В.В. Балабана».
          Інші учасники конкурсу були нагороджені дипломами за участь.
          Ми вітаємо всіх учасників та бажаємо успіхів в творчості  і сподіваємося на подальшу співпрацю. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@