Тиждень бібліотек «Священний храм, де мудрість книг і щедрість серця».

alt alt alt alt alt

     Є у вересні особлива дата – 30 вересня. Саме у цей день, починаючи з 1998 року згідно з Указом Президента України, бібліотечні працівники відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.
      Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ; це храм духовності, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках істини, а й за розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги. Для більшості людей бібліотеки – це частина їхнього життя.
     Діяльність бібліотек багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. Скромні, віддані своїй професії працівники, спонукають кожного з нас полюбити книгу, а вона, в свою чергу, ще змалечку вчить всьому доброму і вічному.
       На честь Дня бібліотек у всіх бібліотеках Нікольської централізованої бібліотечної системи проходять тематичні заходи, учасниками яких стають користувачі бібліотек, а також ті, хто полюбляє проводити свій вільний час  в руках з книгою та дізнаватися чимало нової та цікавої інформації.
      24 вересня 2018 року розпочався Тиждень бібліотек «Священний храм, де мудрість книг і щедрість серця».
      Цього дня Нікольська районна бібліотека для дітей провела відео – мандрівку «Великий педагог, мудрий вчитель» до 100-річчя від дня народження видатного українського письменника, Учителя з великої букви, доброї, мудрої людини - Василя Сухомлинського. Учні 3-А класу ЗОШ №1 дізналися цікаві факти з біографії Василя Сухомлинського, здійснили віртуальну подорож творами талановитого педагога, уважно слухали його оповідання і брали активну участь у їх обговоренні.
      У Нікольській районній бібліотеці для дорослих в рамках Тижня бібліотек пройшла екскурсія «Бібліотека – книжковий дім» для учнів 10 класу Нікольської гімназії «Софія».
      Школярі відвідали абонемент та завітали до читальної зали, познайомилися з бібліотечним фондом і книжковими виставками. Особливу увагу приділили ретро – виставці «Класика вищого гатунку». 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@