Казкотерапія поспішає на допомогу

alt alt alt

  У дитячому клубі «Дивосвіт» краєзнавчого музею Нікольського району (учасники клубу – учні 2-б класу Нікольської гімназії «Софія») відбулася цікава зустріч, до нас завітали чарівні казкарки – психологи мобільної бригади Міжнародного благодійного фонду «Карітас Маріуполь» Лариса Живко та Євгенія Ступнік. Вони допомогли дітям мандрувати цікавими, веселими стежинами казки «Лісова школа». 
  Кожна казка – це перемога добра, гармонізація людських відношень. Споконвіку казка служила для передачі життєвого досвіду з покоління в покоління. У ній зібрані не тільки всілякі життєві ситуації, але і способи їх вирішення. Саме це і є головним ключем, який відкриває душу дитини.
   Мандрівка стежками казки сприяла прояву моделей поведінки дітей, відкрила завісу їх внутрішнього світу, діагностувала страхи і психологічні проблеми, що заважають дітям гармонійно розвиватися і бути щасливими. Занурюючись у світ казки, діти легше йшли на контакт з дорослим, завдяки чому згладжувався вікової та психологічний бар'єр, кожен починав сприймати старшого як рівного, асоціюючи його з героєм сюжету. Включившись в цю гру, діти самі стали героями казки, вчилися будувати відносини і приймати самостійні рішення. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@