Квест-гра пам’ятними місцями селища Нікольське

 alt alt alt  altalt

       Однією з методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі, є квест. Саме цю мету переслідували працівники краєзнавчого музею Нікольського району, розробивши пішохідну квест-гру пам’ятними місцями селища Нікольське.
         І ось 11 жовтня 2018 р. учні 7-Б класу ЗОШ №1 імені А.Д.Якименка вперше прийняли участь у цій грі. Квестом було передбачено ознайомлення та поширення інформації з історії селища та його історико-культурного спадку. Для проходження квесту учасники мали відповісти на поставлені запитання та проявити всю свою уважність та кмітливість, уміння орієнтуватися на місцевості.
         Учасники квест-гри успішно впоралися з усіма етапами завдань, з цікавістю долали перешкоди, уважно слухали надану їм інформацію та відповідали на запитання.
         Наприкінці подорожі біля пам’ятника Т. Г. Шевченку діти одержали маленький подарунок та залюбки сфотографувалися з працівниками музею. Тепер вони іншими очами будуть дивитися на, здавалося б, буденні та звичні речі. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@