Звітний концерт КЗ Нікольскої районної музичної школи ім. Д. К. Патричі «Запалюємо зірки»

 alt alt alt alt alt

         18 квітня 2019 року в районному будинку культури відбувся Звітний концерт КЗ Нікольскої районної музичної школи ім. Д. К. Патричі «Запалюємо зірки» присвячений  всім нашим учням, тому що вони маленькі зіроньки, вони - найкращі!         
           У програмі концерту були включені кращі твори класичних, естрадних, українських авторів та народних пісень , які виконувались учнями і викладачами сольно та у  складі ансамблів. Діти показали свої творчі досягнення  цього навчального року, а також були відзначені цінними подарунками за активну участь і перемогу в Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних  конкурсах і фестивалях.
           На концерті була присутня почесні гості: голова Нікольської районної державної адміністрації Решетняк Олег Миколайович, заступник голови Нікольської районної ради Плавська Ірина Миколаївна, начальник відділу культури і туризму Нікольської райдержадміністрації Галікбарова Марія Павлівна, помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Проценко Наталія Павлівна, голова Нікольської селищної ради Мендрін Олег Юлійович, як виступили с привітальним словом до учасників концерту та глядачів, поздоровили з високими творчими досягненнями колектив школи та побажали подальшої плідної праці у естетичному вихованні дітей і молоді. Директор школи висловив щиру вдячність керівникам району та народному депутату України Дмитру Лубенцю за велику, постійну, організаційну допомогу у збереженні та розвитку КЗ Нікольської районної музичної школи ім. Д. К. Патричі, підтримку обдарованих і талановитих учнів, творчих та високопрофесійних викладачів та вручив їм листи подяки.
          Концерт пройшов у теплій дружній атмосфері і знайшов свого вдячного глядача. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@