Екологія: тривоги і надії.

  alt alt alt
     
      22 квітня – Всесвітній День Землі – свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і ресурсів, якими наділила нас природа. Це свято чистої Води, Землі й Повітря. 
      19 квітня напередодні Всесвітнього Дня Землі та Дня довкілля (цього року 20 квітня) Нікольська районна бібліотека для дорослих провела День інформації «Екологія: тривоги і надії». В рамках Дня були проведені екологічна година «Неси добро у світ природи» з учнями 10 класу Нікольської гімназії «Софія»,    школа юних екологів «Тобі і мені потрібна Земля» з учнями 9 класу Нікольської гімназії «Софія» та екологічна зустріч
«Бережіть природу рідного краю» з учнями Нікольської ЗОШ № 1. На заходи були запрошені Г.М. Любімова, головний архітектор району, Г. А. Мицик, провідний спеціаліст сектору архітектури та містобудування.
      Під час заходів бібліотекар розповіла учням про те, що людина і природа, як частина єдиного цілого взаємопов’язані між собою, про те, які проблеми завдає вплив господарської та інших видів діяльності людини на природу. Також ознайомила з історією екологічних свят.
      Г. М. Любімова розповіла присутнім про природно-заповідні землі Нікольського району та екологічні проблеми і запропонувала переглянути фільм про заповідник «Кам’яні Могили». Бібліотекар представила літературу про природно-заповідний фонд Донецької області.
      До Дня інформації в читальному залі районної бібліотеки оформлена книжкова виставка «Збережемо довкілля».
Берегти природу і постійно дбати про неї головна проблем сьогодення і завтрашнього дня. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@