Екологічний урок «Чорнобиль... Весни обірване суцвіття».

alt alt alt alt

         У Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф 26 квітня наукові співробітники краєзнавчого музею Нікольського району підготували екологічний урок «Чорнобиль... Весни обірване суцвіття». Мова йшла про вплив Чорнобильської катастрофи на навколишнє середовище, про збереження природи та людства. Захід супроводжувався відео-екскурсом, завдяки якому присутні змогли побачити наслідки трагедії одразу після вибуху та багато років потому. 
         25 квітня музей відвідали учні 10-11 класів ЗОШ №1 імені А.Д. Якименка, 26 квітня – учасники історико-краєзнавчого клубу «Дослідники» - учні 6-Б класу ЗОШ №1 імені А.Д. Якименка. Присутні на заходах вшанували пам'ять усіх ліквідаторів, хто вже увійшов у вічність. 
         Один з численних уроків Чорнобиля полягає в тому, що треба бути відповідальними: необхідно думати про тих, хто нас оточує, а не тільки про себе; бути чесними і сміливими, бути людьми, гідними свого народу і не зганьбити його; любити і берегти рідну землю. А також бути патріотом, щоб у потрібну хвилину стати на захист Батьківщини, прийняти правильне рішення. Це і стало головним лейтмотивом заходу музею. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@