Видавнича діяльність бібліотеки

alt alt alt alt

      21 травня у Нікольській районній бібліотеці пройшов семінар-практикум для сільських бібліотекарів «Видавнича діяльність сільської бібліотеки». 
      Захід відкрила директор КЗ «Нікольська ЦБС» І.Ю.Повєткіна з промовою про значення бібліотечних закладів для сільського населення. Вона затвердила, що бібліотека як інформаційний, культурний і освітній заклад існує для задоволення інтелектуальних потреб користувачів. 
      Робота семінару-практикуму була організована у двох частинах: перша стосувалася методики складання посібників «малих форм»; друга – практичних кроків упровадження в роботу бібліотек УДК на заміну ББК. 
       Провідний бібліограф ЦБС Н.В.Тупчієнко розповіла про різні види бібліотечних видань і провела майстер-клас «Виготовлення буклету», присвяченому 200-річчю від дня народження П.Куліша. 
      У другій частині семінару бібліотекар відділу комплектування І. А. Ширікова провела консультацію щодо впровадження УДК у сільських бібліотеках. 
      Підсумовуючи роботу семінару-практикуму, слід відмітити його практичну спрямованість до потреб сільських бібліотек. Кожен з учасників мав можливість взяти участь в практичній видавничій діяльності, обговоренні, поспілкуватися з колегами, запропонувати власний досвід щодо систематизації документів з УДК. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@