Відповідальність неповнолітніх

  alt alt
     
          23 травня 2019 року Нікольська районна бібліотека для дорослих провела повчальну правову бесіду «Відповідальність неповнолітніх» для учнів 8-х класів Нікольської гімназії «Софія». На зустріч була запрошена головний спеціаліст служби у справах дітей Нікольської РДА Олена Сергіївна Манухіна. 
          Від Олени Сергіївни юні учасники довідались про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права дитини. Адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки.
Життєві приклади, конкретні ситуації, які розглядалися під час зустрічі змусили замислитись школярів над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати. Гостя звернула увагу присутніх на адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх і про види покарань, які можуть бути застосовані до них. Порадила, як поводитися в тій чи іншій ситуації і куди необхідно звертатися в разі потреби.
           Правову бесіду доповнив огляд книжкової виставки «Правила і закони в суспільстві і в твоєму житті», на якій були представлені новинки правознавчих видань із фонду Нікольської районної бібліотеки. Ці видання сприятимуть поглибленню правових знань та формуванню правової культури наших юних читачів. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@