Літні промінці на книжковій сторінці

alt alt alt alt

       Літо – найулюбленіша пора усіх дітей. Чимало мріють про відпочинок коло моря, дехто вирушить у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст.  Навіть найцікавіший відпочинок не можна уявити без книжки. Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!
        3 червня 2019 року до Нікольської районної бібліотеки для дітей завітали вихованці з пришкільного літнього табору «Сонечко» (Нікольська гімназія «Софія»). Бібліотекарі підготували для них  літературний десант «Літні промінці на книжковій сторінці». Діти з задоволенням приймали участь у літературних вікторинах «Скринька улюблених казок», «Юні знавці», мали змогу проявити свою фантазію у грі «Чарівність української казки». У конкурсі казкарів  діти проявили свою фантазію у продовженні казки. Свої акторські таланти  розкрили в рольовій грі «Вгадай героя».
          Бажаєте отримати позитивні емоції від барвистого літа, від зустрічі з літературними героями, покращити навички спілкування, розвинути свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнити багаж необхідних знань – то ж скоріш до бібліотеки! У нас цікаво! 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@