Районний семінар бібліотекарів Нікольської ЦБС

alt alt alt alt

       14 червня для бібліотекарів КЗ «Нікольська ЦБС» відбувся виїзний районний семінар «Я пропоную свій досвід» на базі Кременівської сільської бібліотеки. За давньою українською традицією дорогих гостей з короваєм на вишитому рушнику, зустріли завідуюча сільською бібліотекою Лейла Григорівна Бордейчук та директор будинку культури Любов Миколаївна Спруцко. 
Знайомство з культурою грецького села Нікольського району розпочалося буквально з перших хвилин перебування на кременівській землі. Лейла Григорівна провела екскурсію затишними куточками книгозбірні, ознайомила з історією бібліотеки та її основними напрямками.
         Цікаву і змістовну розповідь для гостей про селище Кременівка підготувала завідуюча краєзнавчого музею Євгенія Іванівна Седлецька. Вона розповіла про життя громади з давніх часів до сьогодення, продемонструвала цікаві виставки та кімнати закладу. 
          Кременівська сільська бібліотека є центром сімейного читання. З цією метою завідувачка бібліотеки Лейла Григорівна Бордейчук підготувала разом із працівниками сільского будинку культури родинне свято «Все починається з сім’ї», яке підтвердило взаємозв’язок бібліотеки, дітей та батьків. 
Гарно прикрашена зала створювала по-справжньому родинну, святкову атмосферу. Програма заходу тісно перепліталася із народними звичаями та традиціями грецької і української сім’ї. Зі сцени звучали щирі слова вдячності матусям, татусям, бабусям, дідусям, лунали пісні, чарували танці. 
            Ми, бібліотекарі, розуміємо наскільки важливими є проведення таких заходів. Вони змушують по-новому переосмислити наші стосунки у родині, ставлення до дітей, методи виховання, значення слова, пісні і книги у нашому житті. Міцна та щаслива родина, яка шанує та оберігає народні традиції – основа будь-якого суспільства.
Підводячи підсумки семінару І.Ю.Повєткіна, директор Нікольської ЦБС, щиро подякувала учасникам заходу, їх батькам та побажала всім не забувати, що від благополуччя сім’ї та знання народних традицій залежить наша культура і майбутнє . Вона з вдячністю звернулася до господарів, працівників будинку культури і побажала всім плідної праці, натхнення, наполегливості і здоров’я. Враженнями про давню співпрацю з сільською бібліотекою поділилася Л.І. Спруцко – директор сільського будинку культури. Багато цікавих заходів проведено разом, обмін ідеями та фантазіями - дає плоди. Заходи тут завжди успішні, а найголовніше, що діти та батьки задоволені, тільки позитивні враження залишаються на згадку. 
             Бібліотекарі ще раз переконалися, що професійне спілкування необхідне. Під час таких зустрічей ми ділимося досвідом, планами на майбутнє, обговорюємо актуальні проблемні питання в бібліотечній справі в масштабах Нікольської ЦБС. А по дорозі додому милувалися прикрасами літньої пори, природними пейзажами рідного району. 

alt alt alt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@