Волновасько-Мангушське управління ДПС у Донецькій області доводить до відома

 alt

Волновасько-Мангушське управління: До місцевих бюджетів надійшло 75,3 мільйонів гривень плати за землю

За січень-вересень 2019 року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів надійшло 75,3 млн грн плати за землю. Це на 12,8 млн грн, або на 20,4 відсотки більше показників за відповідний період 2018 року.

Зокрема, платниками Мангушського району сплачено 14,8 млн грн, В Нікольському районі  - 14,2 млн грн,  Волноваському районі – 46,4 млн. гривень.

Начальник управління Олексій Чубаров повідомив: «Вагому частку надходжень забезпечили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі - юридичні особи. Від них надійшло майже 54,3 млн грн., що на 11,1 млн грн.  більше, ніж торік. Від фізичних осіб надійшло понад 21,0 млн грн, що на 1,7 млн грн більше, ніж за січень – вересень минулого року».

Платниками земельного податку є власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні.

Суму податкового зобов’язання земельного податку юридичні особи обчислюють самостійно.

Фізичним особам суми земельного податку нараховуються податковими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про сплату податку.

У Волновасько-Мангушському управлінні надходження єдиного внеску склали понад 296,97 мільйонів гривень.

У січні-вересні 2019 року платники Волновасько-Мангушського управління перерахували 297,0 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, повідомив начальник управління Олексій Чубаров.

Зокрема, платниками Мангушського  району сплачено 47,6 млн грн, Нікольського району  -54,2 млн  грн, Волноваського району –195,2 млн гривень.

Протягом вересня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 21,8 млн  гривень.

Дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам контролюється ДПС з метою виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальної допомоги.

Волновасько-Мангушське управління: При внесенні змін завітайте до підрозділів ДПС у Вашому районі

 

Фахівці Волновасько-Мангушського управління повідомляють, що при внесенні до документа, що посвідчує особу (Паспорта), відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), а також у разі отримання довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування (зміни адреси), платник податків повинен подати до контролюючого органу за місцем проживання (громадяни України, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання - до будь-якого контролюючого органу) Заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за ф. № 5ДР або Заяву про внесення змін за ф.№5ДРП. Заяви надаються безкоштовно та є  в наявності в податкових органах.

Фізичні особи подають заяви в місячний термін після внесення змін особисто або через представника (за належним чином завіреним дорученням) до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання - до контролюючого органу за новим місцем проживання. Фізичні особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь-якого контролюючого органу.

Слід зазначити, що згідно з п. 2 Технічного опису бланка паспорта громадянина України (паспорт  у вигляді ІD-картки) до безконтактного електронного носія вноситься змінна інформація, передбачена Законодавством. Оскільки інформація про реєстрацію місця проживання або місця перебування не зазначається в зоні візуальної перевірки паспорта, а лише вноситься до безконтактного електронного носія, який імплантовано у паспорт, ст. 3 Закону України від 11 грудня 2003 року № 1382-IV «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» передбачена видача особі за її вимогою довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування – документа який видається органом реєстрації та підтверджує реєстрацію місця проживання особи, у тому числі у зв’язку із зміною назви вулиць.

Контролюючий орган має право на проведення фактичної перевірки у разі, недотримання працедавцем законодавства про працю.

Волновасько-Мангушське управління ДПС у Донецькій області доводить до відома платників, що контролюючі органи мають право проводити, зокрема документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

Норми встановлені п. 75.1. ст. 75 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Фактична перевірка може проводитися на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику (п. 80.2 ст. 80 ПКУ).

Фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи) (п. 80.1 ст. 80 ПКУ).

Фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об’єктів права власності такого платника. Така перевірка здійснюється контролюючим органом щодо, зокрема дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) (п.п. 75.1.3 п. 75.1 ст. 75 ПКУ).

Згідно з п.п. 80.2.7 п. 80.2 ст. 80 ПКУ фактична перевірка може проводитися, зокрема, у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин та виплати роботодавцями доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету.

Згідно з п. 80.6 ст. 80 ПКУ під час проведення фактичної перевірки в частині дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами), в тому числі тими, яким установлено випробування. Для з’ясування факту належного оформлення трудових відносин з працівником, який здійснює трудову діяльність, можуть використовуватися документи, що посвідчують особу, або інші документи, які дають змогу її ідентифікувати (посадове посвідчення, посвідчення водія, санітарна книжка тощо).

Платник податків зобов’язаний надати посадовим (службовим) особам контролюючих органів у повному обсязі всі документи, що належать або пов’язані з предметом перевірки.

Якщо контролюючий орган отримав інформацію про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин та виплати роботодавцями доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету, контролюючий орган має право на проведення, зокрема, фактичної перевірки суб’єкта господарювання щодо дотримання роботодавцем законодавства в частині укладення трудового договору, офіційного оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@