Мова – це музика душі, покладена на слова

 alt alt alt alt
alt alt alt

7 листопада 2019 року у Нікольській районній бібліотеці для дорослих до Дня української писемності та мови відбулося літературно - музичне свято «Мова – це музика душі, покладена на слова». В прикрашеній читальній залі зібралися учасники клубу «Берегиня», літературно-поетичного об’єднання «Калець» та учні Нікольської гімназії «Софія». Відкриваючі захід, бібліотекар привітала присутніх із цим визначним святом і відзначила, що мова — це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь, це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.
            Українська мова — одна з наймелодійніших у світі. Тому талановитий народ створив унікальне розмаїття історичних і побутових, ліричних й жартівливих, танцювальних і дитячих пісень. Під час заходу бібліограф розповіла присутнім про українські пісні та їх історію створення. Учасники свята з задоволенням переглянули відеофільми про відомих виконавців, прочитали чудові поетичні рядки та заспівали пісні.
До уваги присутніх була представлена мовознавча книжкова виставка «Мова – це духовна святиня народу», яка розкрила витоки нашої мови, її місце серед інших слов'янських мов, походження і розвиток. Також на виставці можна було ознайомитися із творами українських класиків та сучасних письменників, словниками, літературною критикою.
Наше свято закінчилось, а рідна мова хай ще з більшою силою звучить над землею і всі переконалися, що немає жодної людини, яка б не була зачарована мелодійністю, душевністю нашої мови.


 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@