День Гідності та Свободи

alt 21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. Про цю подію йшлося і в краєзнавчому музеї Нікольського району, де було проведено годину патріотичної освіти «Одна в нас доля – Україна». Цього дня до музею завітали учасники Університету третього віку Нікольського територіального центру та учасники історико-краєзнавчого клубу «Дослідники» – учні 7-Б класу ЗОШ №1 імені А.Д. Якименка. На зустріч до школярів прийшли військовослужбовці ЗСУ.
          Захід розпочався Гімном України. Ведуча розповіла про події Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 рр., про загибель Героїв, ім’я котрим Небесна Сотня. Хвилиною мовчання присутні вшанували Героїв і учасників АТО, які віддали своє життя за те, щоб змінити хід історії нашої держави й дати українській нації шанс на гідне майбутнє.
          Військовослужбовці розповіли школярам про свій військовий шлях, пронеобхідність захисту України і зауважили, що від кожного з нас залежить майбутнє нашої держави і тільки разом ми зможемо перемогти всі труднощі, подолати всіх її ворогів.
          Під час заходу транслювалися відеороліки «Помаранчева революція 2004 року», «Революція Гідності 2013-2014 рр.», «21 листопада – День Гідності і Свободи».  
 altaltalt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@