«Ми такі різні, але такі єдині!»

 alt alt alt

1 грудня 2019 року в м. Фастів Київської області відбувся урочистий захід з нагоди 101 річниці підписання Передвступного договору про злуку Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки  в єдину, цільну, неподільну соборну Україну. З нагоди цієї знаменної події, яка відбулась саме у Фастові більш, ніж століття тому, до міста прибула творча молодь з різних куточків України.

На запрошення Фастівської міської ради в урочистому заході «Ми такі різні, але такі єдині!» взяли участь учениці Нікольської районної музичної школи ім. Д.К. Патричі Аміна Шашман та Катерина Немченко. Аміна заспівала «Баладу про мальви» Володимира Івасюка, а Катерина виконала ліричну «Пісню про матір» на слова Бориса Олійника. Виступи наших дівчат схвилювали глядацьку аудиторію. На очах багатьох глядачів стояли сльози.

Щирими оплесками фастівчани нагородили учасників вокально-інструментального ансамблю «Арзу» кримськотатарської спільноти, аматорські колективи рідного міста.

У своїй промові фастівський міський голова Михайло Нетяжук зазначив, що історичний досвід свідчить: нам, українцям,  треба бути господарями на нашій землі. Саме ми повинні будувати свою державу. А зробити це можна лише в одному випадку – якщо всі ми будемо єдині. Єдині в любові до своєї держави та в готовності робити все, щоб наша країна процвітала.

            Для дівчат з Нікольського ця поїздка стала ще й знайомством з Київом, залишивши по собі чудові враження.
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@