Я і закон моєї держави.

alt alt alt alt alt

12 грудня 2019 року Нікольська районна бібліотека для дорослих, в рамках клубу за інтересами «Кмітливі та допитливі», разом з учнями 8-Б класу Нікольської гімназії «Софія», провела правовий квест «Я і закон моєї держави», присвячений Загальноукраїнському тижню права «Я маю право!».
           Учасники заходу, у супроводі бібліотекаря, відправились в захоплюючий світ квесту. Згідно розробленого маршрутного листа виконували завдання на пошук інформації про захист прав дитини в Україні. Крокуючи етапами квесту діти відповіли на питання правової вікторини «Право чи обов’язок», розв’язали кросворд «Захист здоров’я дитини в Україні». На етапі «Шкільний буфет» розглянули життєві ситуації і з’ясували, як можуть порушуватись права дитини на належне харчування. На фінішному етапі гравці виконали тестове завдання на знання основних положень «Конвенції про права дитини» й успішно завершили маршрут квесту.
           Бібліотекар подякувала присутніх за активну участь у заході та познайомила з літературою із фонду районної бібліотеки за темою «Закон захищає тебе». 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@