Пенсійний Фонд України повідомляє!

 ТВОЯ СТИСЛА ІНСТРУКЦІЯ «ЯК ПІДТВЕРДИТИ СТАЖ»?
Якщо в трудовій книжці відсутні записи про періоди роботи до 01.01.2004 р., містяться виправлення, неточні записи, трудовий стаж можна підтвердити документами:
ü     довідки з посиланнями на відповідні накази про прийняття на роботу і звільнення з роботи;
ü     особові рахунки і відомості на видачу заробітної плати;
ü      посвідчення, характеристики, письмові трудові договори і угоди з відмітками про їх виконання та інші документи, які містять відомості про періоди роботи.
За відсутності зазначених вище документів для підтвердження трудового стажу приймаються членські квитки профспілок. При цьому підтверджуються періоди роботи лише за той час, за який є відмітки про сплату членських внесків.
Куди звертатись?
Необхідно звернутись або на підприємство (до правонаступника), де особа працювала, або в архів у тій місцевості, де людина працювала, якщо підприємство припинило діяльність.
Як підтвердити час навчання?
Навчання у вищих навчальних, професійних навчально-виховних закладах, навчальних закладах підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі підтверджується:
ü    дипломами,
ü    посвідченнями,
ü    свідоцтвами,
ü    довідками та іншими документами, що видані на підставі архівних даних і містять відомості про періоди навчання.
За відсутності в документах таких відомостей для підтвердження часу навчання приймаються довідки про тривалість навчання в навчальному закладі у відповідні роки за умови, що в документах є дані про закінчення повного навчального періоду або окремих його етапів.
Для підтвердження військової служби приймаються:
ü     військові квитки;
ü     довідки військових комісаріатів, військових частин і установ системи Міноборони, Держкомкордону, Головного управління командуючого Національною гвардією, Управління охорони вищих посадових осіб України, органів управління інших військових формувань, що утворюються Верховною Радою України, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки;
ü     довідки архівних і військово-лікувальних установ.
Час перебування в партизанських загонах і з’єднаннях у період Великої Вітчизняної війни встановлюється за довідками штабів партизанського руху або архівів (за місцем діяльності партизанських загонів і з’єднань).
Військова служба у складі діючої армії в період бойових дій, в тому числі під час виконання інтернаціонального обов’язку, зараховується до трудового стажу на підставі довідок військових комісаріатів, які видаються в порядку, що визначається Міноборони.
Для підтвердження служби в органах внутрішніх справ приймаються довідки, які видаються в порядку, що визначається МВС.
 
Працюємо для Вас!
Користуйтесь зручними дистанційними сервісами!
Будьте здорові!
 
#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїни #пенсія #Донеччина #страховий_стаж #трудовий_стаж #Вебпортал #трудова_книжка #робота #електронна_трудова_книжка
 
 
   УВАГА! ВАЖЛИВЕ ПРО ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ!
Кожен пенсіонер може замінити паперове пенсійне посвідчення на пластиковий документ з функціями банківської картки.
Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) актуальне для:
ü     отримання пенсійних виплат;
ü     сплати комунальних послуг і покупки товарів онлайн;
ü     контролю руху коштів на рахунку;
ü     входу на вебпортал Пенсійного фонду, де відкрито доступ до інформації з пенсійної справи, подання заяви, замовлення довідок для оформлення субсидії та ін.
Хочеш подати заяву на виготовлення ЕПП? Це просто!
1. Увійди в Особистий кабінет вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду за допомогою електронного цифрового підпису або за номером телефону чи банківської карти. 
2. Обери в меню ліворуч «Щодо пенсійного забезпечення» пункт «Заява на виготовлення електронного пенсійного посвідчення», заповни заяву та прикріпи скан-копії необхідних документів.
3. Сформуй заяву та завір її електронним цифровим підписом.
Майбутні пенсіонери можуть отримати ЕПП при зверненні за призначенням пенсії «В один дотик».
Для цього в особистому кабінеті Вебпорталу потрібно натиснути на пункт «Заява на призначення пенсії» і в анкеті, що з’явиться, в пункті «Бажаєте отримати пенсійне посвідчення» обрати «Електронне», заповнивши відповідні поля.
#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті #Донеччина #ЕПП #ПенсійнийфондУкраїни #пенсія #ЕЦП #картка #посвідчення #електроннепенсійнепосвідчення #PensionFundofUkraine #Ukrainealt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@