Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє

  
                 НОВІ РАХУНКИ
 altГоловне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-IX“Про утворення та ліквідацію районів», з 01.01.2021 року вводяться в дію нові рахунки для зарахування надходжень до державного і місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
       Кошти, сплачені з 01.01.2021 на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та єдиного внеску не будуть зараховуватись, а повертатимуться як нез’ясовані надходження.
        Платник податків може дізнатися про банківські реквізити на субсайтах територіальних органів ДПС в розділі «Бюджетні рахунки» (tax.gov.ua/byudjetni-rahunki).
      З метою зменшення скупчення відвідувачів до податкової інспекції Головне Управління ДПС у Донецькій області рекомендує використовувати можливість попереднього запису на прийом за телефоном 06 246 2 19 87.
       Крім того повідомляємо, що прийом всієї вхідної кореспонденції, у тому числі заяв на отримання послуг, здійснювати виключно через скриньки для кореспонденції, режим «Листування з ДПС» ІТС «Електронний кабінет» або поштою за адресою: 87000 Донецька область, Нікольський район, смт. Нікольське, вул. Свободи, 128
 
 
                                                                   Нікольська ДПІ Головного управління
                                                                   ДПС у Донецькій області
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@