Депутати

 Склад

депутатів районної ради сьомого скликання 

П.І.П.
Від якої партії обраний, в якому окрузі
1.                   
Балабанов
Василь Васильович
від Володарської районної організації політичної партії "Наш край"
2.                   
Бджицька
Валентина Іванівна
від Володарської Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" у Донецькій області в багатомандатному виборчому окрузі № 33
3.                   
Борисова
Надія Миколаївна
від Володарської Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" у Донецькій області в багатомандатному виборчому окрузі № 34
4.                   
Вавілонський
Сергій Віталійович
від Володарської Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" у Донецькій області в багатомандатному виборчому окрузі № 11
5.                   
Гаврил-Оглу
Федір Іванович
Володарської районної партійної організації Аграрної партії України в багатомандатному виборчому окрузі № 15
6.                   
Гедьо
Сергій Володимирович
від Володарської районної організації політичної партії "Наш край" в багатомандатному виборчому окрузі № 26
7.                   
Карманов
Михайло Миколайович
від Володарської Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" у Донецькій області в багатомандатному виборчому окрузі № 27
8.                   
Глухов
Сергій Анатолійович
від Володарської районної в Донецькій області організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
9.                   
Грушевий
Віталій Миколайович
Володарської районної партійної організації Аграрної партії України в багатомандатному виборчому окрузі № 12
10.               
Гурецький
Сергій Йосипович
Володарської районної партійної організації Аграрної партії України в багатомандатному виборчому окрузі № 13
11.               
Каіра
Микола Іванович
від Володарської Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" у Донецькій області в багатомандатному виборчому окрузі № 31
12.               
Каіра
Микола Іванович
Володарської районної партійної організації Аграрної партії України
13.               
Кунак
Наталя Анатоліївна
Володарської районної партійної організації Аграрної партії України в багатомандатному виборчому окрузі № 4
14.               
Лазаренко
Олександр Васильович
Володарської районної партійної організації Аграрної партії України в багатомандатному виборчому окрузі № 32
15.               
Мазуренко
Руслан Леонідович
від Володарської Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" у Донецькій області в багатомандатному виборчому окрузі № 9
16.               
Мінаєва
Тетяна Леонідівна
Володарської районної партійної організації Аграрної партії України в багатомандатному виборчому окрузі № 29
17.               
Мітько
Василь Михайлович
від Володарської Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" у Донецькій області
18.               
Папаценко
Іван Христофорович
Володарської районної партійної організації Аграрної партії України в багатомандатному виборчому окрузі № 30
19.               
Плавська
Ірина Миколаївна
від Володарської районної в Донецькій області організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" в багатомандатному виборчому окрузі № 13
20.               
Плахотная
Анна Леонідівна
від Володарської районної організації політичної партії "Наш край" в багатомандатному виборчому окрузі № 28
21.               
Салявін
Єгор Сергійович
від Володарської Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" у Донецькій області в багатомандатному виборчому окрузі № 8
22.               
Сумятін
Олександр Олександрович
від Володарської Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" у Донецькій області в багатомандатному виборчому окрузі № 32
23.               
Тедерова
Валентина Вікторівна
від Володарської районної організації політичної партії "Наш край" в багатомандатному виборчому окрузі № 14
24.               
Темір
Валентина Миколаївна
Володарської районної партійної організації Аграрної партії України в багатомандатному виборчому окрузі № 26
25.               
Темір
Олександр Леонідович
від Володарської Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" у Донецькій області в багатомандатному виборчому окрузі № 5
26.               
Товарчі
Сергій Михайлович
від Володарської Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" у Донецькій області в багатомандатному виборчому окрузі № 1
27.               
Третяк
Анжела Петрівна
від Володарської Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" у Донецькій області в багатомандатному виборчому окрузі № 7
28.               
Цололо
Володимир Володимирович
від Володарської районної організації політичної партії "Наш край" в багатомандатному виборчому окрузі № 2
29.               
Чебурахін
Олександр Миколайович
від Володарської Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" у Донецькій області в багатомандатному виборчому окрузі № 10
30.               
Челбарах
Іван Васильович
від Володарської районної в Донецькій області організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" в багатомандатному виборчому окрузі № 29
31.               
Челбарах
Пилип Христофорович
від Володарської районної організації політичної партії "Наш край" в багатомандатному виборчому окрузі № 27
32.               
Швечикова
Вікторія Володимирівна
від Володарської районної в Донецькій області організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" в багатомандатному виборчому окрузі № 9
33.               
Шевелєв
Віктор Миколайович
від Володарської районної в Донецькій області організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" в багатомандатному виборчому окрузі № 1
34.               
Юзвінкевич
Сергій Вілійович
від Володарської Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" у Донецькій області в багатомандатному виборчому окрузі № 15

 

          

  


 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@