Щодо проведення бізнес-форуму української діаспори

Щодо проведення бізнес-форуму української діаспори
          З метою розвитку рішень VI Всесвітнього Форуму Українців між Українською всесвітньою координаційною радою (УВКР) та торгово-промисловою палатою України (ТППУ) щодо спільної організації та проведення бізнес-форуму української діаспори (далі – Форум), на виконання доручення Першого віце-прем’єр міністра України - міністра економічного розвитку і торгівлі України відділ економіки райдержадміністрації просить залучення до участі у Форумі представників ділових кіл району, акцентуючи увагу на сфері та галузі економіки пріоритетного розвитку.
          В розвиток рішень VI Всесвітнього Форуму Українців між УВКР і ТПП України досягнуто домовленостей щодо спільної організації та проведення Форуму за участі представників ділових кіл України. Захід заплановано провести в м. Києві у травні 2017 року {орієнтовно у другій декаді). Запрошуються представники влади та бізнесу України, а в першу чергу представники діаспори - підприємців та менеджерів міжнародних компаній українського походження, що сприятиме встановленню тісної взаємодії та активізації їх участі в процесах економічного розвитку району. З огляду на значимість цього Форуму, просимо взяти участь у його роботі.
          Ескіз проекту програми передбачає пленарне засідання, на яке запрошуватимуться керівництво економічного та фіскального блоку Уряду, зацікавлених міністерств, держадміністрацій; працюватимуть секції: інвестиційна, ІТ-технологій аграрна, експорту-імпорту, туризму; заплановано відвідання окремих підприємств, а також змістовна культурна програма. Такий Форум організовується вперше і його організація потребує концентрації зусиль та засобів не тільки громадських (ТПП та УВКР) організацій, а і органів виконавчої влади.
          Більш детальна інформація щодо строків проведення, джерела фінансування, плану проведення заходу, тощо буде надана пізніше.
          У разі зацікавленості у вищезазначеному заході, просимо повідомити відділ економіки Нікольської райдержадміністрації за телефоном 2-15-43 або за електронною адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@