Протокол № 3 тендерного комітету від 10.01.2018 року

НІКОЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ПРОТОКОЛ № 3
засідання тендерного комітету 
 
«10» січня 2018 року                                                                  смт  Нікольське
 
 ПРИСУТНІ:
Горбатенко О.М.
-
голова тендерного комітету 
Зубко С.І.
-
заступник голови комітету
Кондратенко Ю.С.
-
секретар комітету
Пудак М.Г.
-
член тендерного комітету
 
 
 
Відсутні:
Лісова В.О. – член тендерного комітету, лікарняний
 
Запрошені:
Запальська О.В. – начальник Володарського ЦОК ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго»
 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
 
1.Про проведення переговорів з учасником щодо визначення переможця за переговорною процедурою закупівлі на постачання електроенергії протягом 2018 року.
 
 
СЛУХАЛИ:   Про проведення переговорів з учасником щодо визначення переможця за переговорною процедурою закупівлі на постачання електроенергії протягом 2018 року.
 
 
ДОПОВІДАЧ:           Зубко С.І.   - заступник голови тендерного комітету, начальник фінансово-господарського відділу - головний бухгалтер 
 
Вона повідомила, що враховуючи об’єктивну відсутність конкуренції з технічних причин щодо постачання електроенергії, у даному випадку відповідно до п.2 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для укладення договору з обраним учасником вимагає проведення з ним переговорів.
 
ВИСТУПИЛИ:         Горбатенко О.М. – голова тендерного комітету
 
            Переговорна процедура закупівлі – це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.
            Під час переговорів учасник має надати підтвердні документи щодо відповідності кваліфікаційним вимогам відповідно до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі».
 
Представником ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» надано копію ліцензії, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців та інформацію стосовно кваліфікаційних вимог, передбачених ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розглянувши надані документи, приймаючи до уваги, що ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» є єдиним постачальником електричної енергії на території Донецької області, пропонується прийняти рішення про намір укласти договір з ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» в особі Володарського Центра обслуговування клієнтів ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго».
           
ВИРІШИЛИ:            1. Замовником та представником учасника здійснена домовленість про наступне:
Найменування та місце знаходження замовника: Нікольська районна рада Нікольського району Донецької області. 87000 Донецька область Нікольський район смт Нікольське, вул Свободи, буд. 87.
Найменування, кількість товару та місце його поставки:
код ДК 021:2015 09310000-5 - електрична енергія,
кількість – 116584 кВт
місце поставки – Донецька область Нікольський район, смт Нікольське, вул Свободи, б. 87 та смт Нікольське, вул. Свободи, б. 89-а
Строки поставки товарів: 2018 рік
Найменування, місцезнаходження та контактні телефони учасника: Публічне акціонерне товариство «ДТЕК Донецькобленерго» Донецька область м. Кроматорськ, вул. Островського, б.8., в особіВолодарського Центру обслуговування клієнтів ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» (смт  Нікольське вул. Ювілейна, 69)
Телефон: (06246)21308
Ціна пропозиції: 299141,00 грн на 2018 рік
Обґрунтування застосування переговорної пропозиції: Відповідно до статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі проводиться як виняток у разі відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.     
Згідно з реєстром зведеного переліку суб’єктів природних монополій (станом на 31.11.2017 рік) ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» є суб’єктом монополії на ринку передачі та розподілу електричної енергії, а також є єдиним надавачем послуг з постачання електроенергії на території Донецької області.
ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго" є постачальником електричної енергії за регульованим тарифом. Ціна за одиницю товару встановлюється за тарифами відповідно класу напруги, згідно Порядку ринкового формування роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається споживачам, затвердженного Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 13.06.2016 року № 1129, та пункту 2 Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 24.04.2017 року № 538.
Тариф може змінюватися у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що визначена ціна не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі (п.2 ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі»).
Інші положення договору є стандартними для закупівлі електроенергії за державні кошти.
  
Горбатенко О.М. – голова тендерного комітету
Запропонувала провести голосування з даного питання
           
 
Голосували:  
Горбатенко О.М.
-
за
Зубко С.І.
-
за
Кондратенко Ю.С.
-
за
Пудак М.Г.
-
за
 
 
Голова комітету                                                                               О.М. Горбатенко
 
Заступник голови комітету                                                                С.І.Зубко
 
Секретар комітету                                                                                Ю.С.Кондратенко
 
Члени комітету:                                                                                  М.Г. Пудак
 
 
Представник Учасника:
Начальник Володарського ЦОК                                                     О.В. Запальська  
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@