Протокол № 5 тендерного комітету від 17.01.2018 року

НІКОЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ПРОТОКОЛ № 5
засідання тендерного комітету 
 
«17» січня 2018 року                                                                  смт Нікольське
 
 ПРИСУТНІ:
Горбатенко О.М.
-
голова тендерного комітету 
Зубко С.І.
-
заступник голови комітету
Кондратенко Ю.С.
-
секретар комітету
Пудак М.Г.
-
член комітету
 
 
 
 
Запрошені:
Калиніченко С.Ф. - Директор ТОВ «АЗОВГАЗ»     
 
 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
 
1.             Про проведення переговорів з учасником щодо визначення переможця за переговорною процедурою закупівлі на постачання природного газу протягом 2018 року.
 
 
СЛУХАЛИ:   Про проведення переговорів з учасником щодо визначення переможця за переговорною процедурою закупівлі на постачання природного газу протягом 2018 року.
 
 
ДОПОВІДАЧ:           Зубко С.І.   - заступник голови тендерного комітету,  начальник фінансово-господарського відділу - головний бухгалтер 
 
Вона повідомила, що враховуючи те, що районною радою двічі подавались оголошення про проведення закупівлі природного газу і двічі процедуру відкритих торгів було відмінено через відсутність достатньої кількості учасників (у даному випадку відповідно до п.4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі»), може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для укладення договору з обраним учасником вимагає проведення з ним переговорів.
 
ВИСТУПИЛИ:         Горбатенко О.М. – голова тендерного комітету
 
Представником ТОВ «АЗОВГАЗ» надано копію сертифікату, копію витягу з реєстру платників податку на додану вартість, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, протокол загальних зборів учасників ТОВ «АЗОВГАЗ» про призначення директора ТОВ «АЗОВГАЗ», наказ №2 від 04.01.2017 року «Про затвердження Антикорупційної програми ТОВ «АЗОВГАЗ», паспорт фізико-хімічних показників природного газу по ГРС Володарське, Статут ТОВ «АЗОВГАЗ», та інформацію стосовно кваліфікаційних вимог, передбачених ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розглянувши надані документи, пропоную прийняти рішення про намір укласти договір з ТОВ «АЗОВГАЗ».
Замовником та представником учасника здійснена домовленість про наступне:
Найменування та місце знаходження замовника: Нікольська районна рада Нікольського району Донецької області. 87000 Донецька область Нікольський район смт Нікольське, вул Свободи, буд. 87.
Найменування, кількість товару та місце його поставки:
код ДК 021:2015 09123000-6 - газове паливо,
кількість – 55 810 м.куб
місце поставки – Донецька область Нікольський район, смт Нікольське, вул. Свободи, б. 89-а
 
Строки поставки товарів: 2018 рік
 
Найменування, місцезнаходження та контактні телефони учасника: Товариство з обмеженою відповідальністю «АЗОВГАЗ»
 
Телефон: (0629)59-53-02, 59-53-03
Вартість природного газу на 01.01.2018 р. становить за 1000 куб.м. 10 840,22 грн. з ПДВ.
Ціна пропозиції: 604 992.68 грн на 2018 рік
 
Обґрунтування застосування переговорної процедури: Відповідно до статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі проводиться як виняток у разі, якщо замовником двічі було відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.      
Правові засади функціонування ринку природного газу України визначені Законом України «Про ринок природного газу» (далі - Закон України).
Частиною першою статті 13 Закону України всім споживачам гарантується право вибору та зміни постачальника природного газу.
Частиною другою статті 12 Закону України встановлено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим Законом.
Згідно з положеннями частини першої статті 1 Закону України постачальник природного газу – суб’єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність з постачання природного газу.

Враховуючи вищезазначене, всі споживачі природного газу мають право вільно обирати постачальника природного газу, якщо такий постачальник отримав в установленому порядку ліцензію на право провадження даного виду господарської діяльності.

Згідно з п.6 Прикінцевих та перехідних положень Закону України провадження діяльності з постачання та розподілу природного газу здійснюється на підставі чинних ліцензій, що були видані до дня введення в дію цього Закону, протягом трьох місяців після затвердження ліцензійних умов на провадження відповідного виду господарської діяльності згідно з положеннями цього Закону.
Територія ліцензованої діяльності визначається як територія адміністративно-територіальної одиниці, де знаходяться споживачі, які включені до абонентської бази споживачів природного газу.
Враховуючи вищезазначене, на кожній окремій території діє лише один постачальник природного газу, з яким споживачі (у тому числі бюджетні установи та організації) можуть укласти договір на постачання природного газу. При цьому, суб’єкти ринку природного газу провадять свою діяльність на підставі договорів (контрактів), що укладаються відповідно до законодавстві (частина перша статті 12 Закону України).
На підставі викладеного, оскільки постачання природного газу може бути запропонована лише ТОВ «АЗОВГАЗ», Нікольська районна рада для здійснення закупівлі газового палива, скрапленого або в газоподібному стані (природний газ, код ДК 021:2015 – 09123000-6, відповідно до положень підпункту 4 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» повинен застосувати переговорну процедуру закупівлі з причини «якщо замовником двічі було відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації».
Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:

- Закон України «Про публічні закупівлі»;

 - Закон України «Про ринок природного газу»;
           
ВИРІШИЛИ:            1. Розглянути та перевірити надані учасником документи. Після перевірки документів розглянути можливість прийняття рішення щодо проведення процедури закупівлі в одного учасника.
2. Другі переговори провести в рамках процедури закупівлі в одного учасника після публікації оголошення.
 
Горбатенко О.М. – голова тендерного комітету
Запропонувала провести голосування з даного питання
           
Голосували:  
Горбатенко О.М.
-
за
Зубко С.І.
-
за
Кондратенко Ю.С.
-
за
Пудак М.Г.
-
за
 
 
 
 
Голова комітету                                                                               О.М. Горбатенко
 
Заступник голови комітету                                                           С.І.Зубко
 
Секретар комітету                                                                           Ю.С.Кондратенко
 
Члени комітету:                                                                                М.Г. Пудак
 
                                                                                                          
 
Представник Учасника:
Директор ТОВ «АЗОВГАЗ»                                                           С.Ф. Калиніченко
 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@